Hakkımızda

Biz kimiz?

     Kurumların ve şirketlerin ürün tedariklerine destek veren  NJ Group kendi sektöründe teknolojinin ve zamanın getirdiği tüm yeniliklere ayak uydurarak büyümüştür.

Gelişen teknoloji ve tedarik ağımızla birlikte bir çok yeniliği hayata geçirdik ve ürün tedariğinde daha geniş hizmetler vermeye başladık. Ürün tedariği konusunda “koşulsuz müşteri memnuniyeti” prensibi ile bir tedarik şirketinden beklenen; kalite, sürat, teknoloji, detay, iyi malzeme, tam hizmet, tecrübe ve güvenilirlik gibi şartları en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Medikal ürünlerden elektroniğe, oto yedek parça ve aksesuarlarından günlük kullanım ürünlerine kadar çok geniz bir ürün yelpazesinde hizmet vermekteyiz.

Şirketinizin ihtiyacı olduğu ürün ve mallar için buraya tıklayarak siz de ücretiz fiyat alabilir veya sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz

     Doğru zamanda doğru ürün ve doğru projelerle hizmet vermeyi, marka değeri olan ürünlerde markanıza marka katmayı, pazara göre ürün ve kampanya uyumunu sağlamayı, en uygun çözüm ve en pratik fikirlerle markanızı son alıcıya kadar taşımayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

     Sektörel anlamda yenilikçi ve hızlı hizmet kimliği ile öne çıkan tedarikhizmeti.com hedeflerine ulaşmak için nitelikli ve kaliteli hizmet vermektedir. Bu anlamda çalışanlarına verdiği değer ve Sektörel sorumluluklarına gösterdiği özenle de ön plana çıkmaktadır.

Ürün mü arıyorsunuz? Bize Yazın